Magdalena Błachuta Fotograf Kraków Polsk
pracownia fotograficzna magdalena błachu

Moje fotografie to fotografie dla Was. Czułe oko za obiektywem bacznie przyglądające się temu, co dzieje się na powierzchni i we wnętrzu.

 

Doświadczenie i profesjonalizm połączony z kobiecą wnikliwością, przyjazne podejście, miła atmosfera pracy i umiejętność słuchania Waszych potrzeb - to przepis na uwiecznienie wyjątkowych chwil w niepowtarzalny sposób i stworzenie dobrych fotografii.

Moja fotografia ma różne oblicza, największą frajdę daje mi kooperacja z człowiekiem: fotografia ślubna, sesja narzeczeńska, zdjęcia biznesowe, sesje rodzinne czy lifestylowe sesje noworodkowe, lifestylowe sesje rodzinne, lifestylowe sesje parnajważniejsi jesteście Wy!

Ten czas to bliski kontakt z klientami, zarówno podczas sesji, jak i przed, i po, dzięki któremu powstają prawdziwe zdjęcia.

Studio NOWA Era/StudioNE.pl, które prowadziłam na Prażmowskiego w Krakowie, dało mi kilkanaście lat spotkań z tymi, dla których dobra fotografia była tak ważna jak i dla mnie.

Teraz jestem tu. W Sieprawiu. W mojej podkrakowskiej pracowni wśród ptaków, ciągle blisko Was :-). Tu jest moje studio fotograficzne i pracownia oraz dom. Zapraszam Was do mojego boho świata fotograficznego. Tylko 35 min drogi (samochodem;-) od Dworca Głównego w Krakowie, a tyle dobra!

Gdzie potrzebne są zdjęcia, tam będę i ja, czy blisko czy daleko :-) Pracuję w każdej lokalizacji - cała Polska, cały świat

Więc do usłyszenia, do zobaczenia!

Magda
Wasz fotograf


 

  • Facebook
  • Instagram