top of page
Magdalena Błachuta Fotograf Kraków Polsk
pracownia fotograficzna magdalena błachu

Moje fotografie to fotografie dla Was. Czułe oko za obiektywem bacznie przyglądające się temu, co dzieje się na powierzchni i we wnętrzu.

 

Doświadczenie i profesjonalizm połączony z kobiecą wnikliwością, przyjazne podejście, miła atmosfera pracy i umiejętność słuchania Waszych potrzeb - to przepis na uwiecznienie wyjątkowych chwil w niepowtarzalny sposób i stworzenie dobrych fotografii.

Moja fotografia ma różne oblicza, największą frajdę daje mi kooperacja z człowiekiem: fotografia ślubna, sesja narzeczeńska, zdjęcia biznesowe, sesje rodzinne czy lifestylowe sesje noworodkowe, lifestylowe sesje rodzinne, lifestylowe sesje parnajważniejsi jesteście Wy!

Ten czas to bliski kontakt z klientami, zarówno podczas sesji, jak i przed, i po, dzięki któremu powstają prawdziwe zdjęcia.

Studio NOWA Era/StudioNE.pl, które prowadziłam na Prażmowskiego w Krakowie, dało mi kilkanaście lat spotkań z tymi, dla których dobra fotografia była tak ważna jak i dla mnie.

Teraz jestem tu. W Sieprawiu. W mojej podkrakowskiej pracowni wśród ptaków, ciągle blisko Was :-). Tu jest moje studio fotograficzne i pracownia oraz dom. Zapraszam Was do mojego boho świata fotograficznego. Tylko 35 min drogi (samochodem;-) od Dworca Głównego w Krakowie, a tyle dobra!

Gdzie potrzebne są zdjęcia, tam będę i ja, czy blisko czy daleko :-) Pracuję w każdej lokalizacji - cała Polska, cały świat

Więc do usłyszenia, do zobaczenia!

Magda
Wasz fotograf


 

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page